De Waarheid
Wilt u reageren op dit bericht? Maak met een paar klikken een account aan of log in om door te gaan.


Fighting against the: Great Reset _ New World Order_ Silicon Valley.
 
IndexIndex  nieuwsnunieuwsnu  PublicationsPublications  FAQFAQ  ZoekenZoeken  Laatste afbeeldingenLaatste afbeeldingen  GebruikerslijstGebruikerslijst  GebruikersgroepenGebruikersgroepen  RegistrerenRegistreren  InloggenInloggen  
Vele artikelen
Ik werk samen met de vrije pers. Ik plaats soms een artikel (vertaal en copieer) dit omdat we weten dat onze berichten worden weggehaald of een van ons word geblokt. Op deze manier krijgt U misschien toch het artikel te lezen!
Laatste onderwerpen
» Pandemieverdrag: WEF en de Wereldgezondheidsorganisatie (WHO) leggen het uit.
Nederlandse media financierde Extinction Rebellion Icon_minitimewo mei 31, 2023 12:58 am van Hielke Roos

» Coalitie dringt aan op aanpassing van de Wet Publieke Gezondheid (Wpg)
Nederlandse media financierde Extinction Rebellion Icon_minitimema mei 22, 2023 4:01 pm van Hielke Roos

» George Soros: De EU opnieuw vorm geven is soevereiniteit inleveren.
Nederlandse media financierde Extinction Rebellion Icon_minitimedi mei 16, 2023 8:06 pm van Hielke Roos

» Dit is 100% bewijs dat het C19 bedoeld is om iedereen die het neemt te doden.
Nederlandse media financierde Extinction Rebellion Icon_minitimewo mei 03, 2023 6:26 pm van Hielke Roos

» Rutte4 is dood verklaard maar uit hufterigheid gaan ze nog 50 miljard gemeenschapsgeld verkwanselen
Nederlandse media financierde Extinction Rebellion Icon_minitimevr apr 28, 2023 6:59 pm van Hielke Roos

» China opent massaal nieuwe kolencentrales en Varkensstallen.
Nederlandse media financierde Extinction Rebellion Icon_minitimevr apr 28, 2023 4:31 am van Hielke Roos

» Rutte en zijn kabinet roven in opdracht van de elite Nederland leeg.
Nederlandse media financierde Extinction Rebellion Icon_minitimeza apr 22, 2023 3:14 pm van Hielke Roos

» Afwijzing handhavingsverzoek NPO m.b.t. Ongehoord Nederland.
Nederlandse media financierde Extinction Rebellion Icon_minitimema apr 17, 2023 9:00 pm van Hielke Roos

» Nederland steekt 100 miljoen euro in boerenbedrijven in de Oekraïne.
Nederlandse media financierde Extinction Rebellion Icon_minitimezo apr 16, 2023 7:50 am van Hielke Roos

» World Economic Forum leert me hoe het ondersteunen van mijn transgender kind
Nederlandse media financierde Extinction Rebellion Icon_minitimeza apr 15, 2023 11:09 pm van Hielke Roos

» D66 mag niet meedoen in de provincie maar kijk eens hier wie BBB werkelijk leid!!
Nederlandse media financierde Extinction Rebellion Icon_minitimedi apr 11, 2023 2:55 pm van Hielke Roos

» Eindelijk bewezen de Overheid wil AZC op land van uitgekochte boer.
Nederlandse media financierde Extinction Rebellion Icon_minitimedi apr 11, 2023 10:35 am van Hielke Roos

» Verbod op kunstmatig vlees in Italië op overtreding komt een boete te staan.
Nederlandse media financierde Extinction Rebellion Icon_minitimevr apr 07, 2023 10:17 am van Hielke Roos

» Risico op honger, armoede word groter door trage economische groei.
Nederlandse media financierde Extinction Rebellion Icon_minitimedo apr 06, 2023 9:30 pm van Hielke Roos

» Dit verzin je niet: stikstofkampioen’ Nederland gaat afval uit Rome verbranden
Nederlandse media financierde Extinction Rebellion Icon_minitimedo maa 30, 2023 11:55 am van Hielke Roos

» Nederlandse media financierde Extinction Rebellion
Nederlandse media financierde Extinction Rebellion Icon_minitimewo maa 29, 2023 10:25 pm van Hielke Roos

» Volgens financieel expert Ab Flipse staat het financiële systeem op instorten.
Nederlandse media financierde Extinction Rebellion Icon_minitimezo maa 26, 2023 11:39 pm van Hielke Roos

» Vier jaar stilstand in Nederland en het wordt alleen maar erger
Nederlandse media financierde Extinction Rebellion Icon_minitimezo maa 26, 2023 2:18 pm van Hielke Roos

» Hugo de Jonge, VWS, RIVM en Lareb verzwegen ernstige schade Covid-vaccins.
Nederlandse media financierde Extinction Rebellion Icon_minitimeza maa 25, 2023 9:23 pm van Hielke Roos

» Klik hier en zie de Vertrouwelijke Pfizer-documenten
Nederlandse media financierde Extinction Rebellion Icon_minitimeza maa 18, 2023 2:51 pm van Hielke Roos

» De kiezers willen vrijheid zonder Rutte.
Nederlandse media financierde Extinction Rebellion Icon_minitimeza maa 18, 2023 1:16 pm van Hielke Roos

» De ondergang van het Amerikaanse imperium.
Nederlandse media financierde Extinction Rebellion Icon_minitimewo maa 15, 2023 4:11 pm van Hielke Roos

» Ware beelden 18+ Battle For Bakhmut (speciaal rapport)
Nederlandse media financierde Extinction Rebellion Icon_minitimeza maa 11, 2023 5:30 am van Hielke Roos

» China is begonnen met het rangschikken van de burgers met een 'sociaal krediet'-systeem
Nederlandse media financierde Extinction Rebellion Icon_minitimema maa 06, 2023 11:46 am van Hielke Roos

» Laat Uw Genen niet uit de fles ( laboratorium) komen.
Nederlandse media financierde Extinction Rebellion Icon_minitimema maa 06, 2023 8:39 am van Hielke Roos

» “Great Reset”: Groene gekjes en globalisten willen huisbezitters onteigenen
Nederlandse media financierde Extinction Rebellion Icon_minitimema feb 27, 2023 6:17 pm van Hielke Roos

» DUISTERE VOORSPELLING: Calamity Joe saboteerde de Nord Stream-pijpleiding.
Nederlandse media financierde Extinction Rebellion Icon_minitimezo feb 26, 2023 10:18 am van Hielke Roos

» Bosma (PVV): "Voor onze ogen zien we onze vrijheid sterven.
Nederlandse media financierde Extinction Rebellion Icon_minitimezo feb 26, 2023 10:00 am van Hielke Roos

» India schuift klimaatdoelen opzij kolencentrales moeten productie verhogen.
Nederlandse media financierde Extinction Rebellion Icon_minitimezo feb 26, 2023 9:41 am van Hielke Roos

» Klaus Schwab en Soros lanceren Fonds voor een ''vrij'' en ''democratisch'' Oekraïne
Nederlandse media financierde Extinction Rebellion Icon_minitimezo feb 26, 2023 4:09 am van Hielke Roos

» BBB Caroline van der plas en haar build back better met Klaus Schwab en Bill Gates
Nederlandse media financierde Extinction Rebellion Icon_minitimedo feb 23, 2023 4:52 pm van Hielke Roos

» Kaag: Nederland staat open voor de digitale euro.
Nederlandse media financierde Extinction Rebellion Icon_minitimeza feb 18, 2023 5:43 am van Hielke Roos

» SmartMatic - Mark koek (D66) Soros en Schwab zullen de verkiezing uitslag gaan leveren!
Nederlandse media financierde Extinction Rebellion Icon_minitimema feb 06, 2023 7:59 am van Hielke Roos

» Bekijk de docu World War Co.v the Big Picture en ontkenning door het Cabalt.
Nederlandse media financierde Extinction Rebellion Icon_minitimeza feb 04, 2023 4:01 am van Hielke Roos

»  Generaal Michael A . Minihan verklaard de oorlog aan China.
Nederlandse media financierde Extinction Rebellion Icon_minitimewo feb 01, 2023 8:24 am van Hielke Roos

» Lees hoe we kunnen voorkomen dat de VN cq WEF een wereldregering wordt.
Nederlandse media financierde Extinction Rebellion Icon_minitimedi jan 31, 2023 7:46 pm van Hielke Roos

» De grootschalige stemfraude in Nederland als doel om u als slaaf te knechten.
Nederlandse media financierde Extinction Rebellion Icon_minitimezo jan 22, 2023 3:45 pm van Hielke Roos

» Lees hier hoe Bill Gates functioneert als een echte werelddictator.
Nederlandse media financierde Extinction Rebellion Icon_minitimeza jan 21, 2023 5:27 pm van Hielke Roos

» Zelensky kondigt aan dat hij lid gaat worden van het World Economic Forum in Davos
Nederlandse media financierde Extinction Rebellion Icon_minitimema jan 16, 2023 7:24 pm van Hielke Roos

» Wat er in 2023 voor jouw portemonnee verandert.
Nederlandse media financierde Extinction Rebellion Icon_minitimeza dec 31, 2022 2:18 am van Hielke Roos

Uitleg website
Het is niet mijn bedoeling om emoties op te wekken of sensatie te zoeken. Ik handel vanuit mijn kennis en mijn geweten. Ik kan niet anders dan eerlijk en gewetensvol de wereld informeren.
bezoekers

Nieuw onderwerp plaatsen   Reageren
 

 Nederlandse media financierde Extinction Rebellion

Ga naar beneden 
AuteurBericht
Hielke Roos
Admin
Hielke Roos


Posts : 1055
Join date : 15-08-18
Age : 70

Nederlandse media financierde Extinction Rebellion Empty
BerichtOnderwerp: Nederlandse media financierde Extinction Rebellion   Nederlandse media financierde Extinction Rebellion Icon_minitimewo maa 29, 2023 10:25 pm

De A12-blokkade van Extinction Rebellion werd breed uitgemeten in de media. Vaak opvallend sympathiek. Cultuur onder Vuur ging op onderzoek uit en onthult dat Extinction Rebellion in 2020 met 20.000 euro betaald is door Stichting Democratie en Media, die mede-eigenaar is van Nederlandse mediabedrijven.

Dezelfde stichting maakte de vorige baan van Margo Smit mogelijk. Dezelfde Margo Smit die er nu als ‘ombudsman NPO’ op uit is Ongehoord Nederland uit het omroepbestel weg te censureren.
Nederlandse media financierde Extinction Rebellion Fas11
Voor ‘onafhankelijk kritische media’
Stichting Democratie en Media (SDM) is een onafhankelijke stichting met een eigen vermogen. Het grootste deel hiervan is geïnvesteerd in mediabedrijven, De Persgroep Nederland (o.a. De Volkskrant, Trouw en Het Parool) en De Correspondent. SDM heeft daar dus ook een vinger in de pap. Dit, naar eigen zeggen, onder de verklaarde doelstelling: “investeren in onafhankelijke, kritische media en sterke, integere democratische rechtsstaat”.

Extinction Rebellion predikt vernietiging van christelijke beschaving
Je zou dan zeggen dat SDM zich verre houdt van Extinction Rebellion, dat met snelwegblokkades de veiligheid van burgers in gevaar brengt. XR vernielt in het Verenigd Koninkrijk al bankfilialen. De missie van XR is niet klimaat, maar de vernietiging van de Westerse christelijke beschaving. Dat zegt mede-oprichter Stuart Basden zelf: "De afbraak van het klimaat is een symptoom van een giftig systeem dat de manier waarop we met elkaar omgaan heeft geïnfecteerd... verergerd toen de Europese 'beschaving' over de wereld werd verspreid door wreedheid en geweld gedurende de laatste 600 jaar van kolonialisme."

‘Niet links, maar progressief’
Je zou ook zeggen dat SDM het kritische en onafhankelijke Ongehoord Nederland wel flinke ondersteuning zou geven. Maar wie de lijst van organisaties doorkijkt die in de prijzen vallen, ziet dat SDM een kneiterlinks beleid volgt. Iets wat SDM zelf niet wil toegeven. “Wij zijn niet links, maar progressief”, beweert directrice Nienke Venema, die persoonlijk gemandateerd tot 100.000 hiervoor de hoofdverantwoordelijke is. Niet links, maar progressief?

Vriendjespolitiek
Zelfs bij publicisten van uitgesproken linkse signatuur is SDM omstreden vanwege vriendjespolitiek. En dat niet alleen vanwege de 20.000 euro aan Vrienden van XR, de steunstichting van Extinction Rebellion. Volgens journalist Carel Brendel geeft SDM ook steun aan media-initiatieven rond de islam, bijvoorbeeld voor het maken van een video die de islamitisch-fundamentalistische hoofddoek bij het politie-uniform propageert. SDM steunt zo de facto de internationale hoofddoeklobby en organisaties met “haatpredikers”. Brendel vindt het bizar dat SDM, voortgekomen uit verzetskrant Het Parool, nu organisaties steunt die antisemitische propaganda bedrijven.

Bestuursleden SDM beloonden eigen projecten
Maar het is vooral de kleffe vriendjespolitiek die SDM in opspraak heeft gebracht. Het ging hierbij om subsidieverstrekking aan partijen die wel heel dicht tegen SDM aanzaten, of zelfs om bestuursleden van SDM die eigen projecten rijkelijk met SDM-subsidies beloonden. Zo nam NRC in 2016 “twee bestuursleden van de Stichting Democratie en Media die subsidies verdeelden” onder vuur. Deze twee, aldus NRC, “gaven honderdduizenden euro’s aan projecten waar ze zelf bij betrokken waren.”

Subsidie antisemitisme en haatprediking
ThePostOnline noemde in diezelfde tijd SDM een “activistenspeeltuin”. Het is “op z’n minst opvallend te noemen”, aldus TPO, “dat vooral de organisaties waar SDM-bestuursleden zelf het meeste bij betrokken zijn, en dus kunnen profiteren van de fondsen, de meeste subsidie krijgen. Al helemaal als dat linkse, anti-Israël organisaties zijn als Een ander Joods Geluid en Platform Stop Racisme en Uitsluiting.” Zoals gezegd gaat Carel Brendel verder in zijn kritiek: volgens hem steunt SDM niet alleen politieke organisaties die zich tegen de staat Israël keren, maar ook islamitische organisatie die regelrecht antisemitisme bedrijven en zich bedienen van haatpredikers.

‘Ruggengraat journalistiek’

Maar pikant is ook dat de vorige baan van Margo Smit, de huidige Ombudsvrouw van de NPO, mogelijk gemaakt is door SDM. Dat zegt Smit zelf. In 2009 kon zij dankzij SDM als directrice aan de slag bij de Vereniging van Onderzoeksjournalisten (VVOJ). Voor dit stukje carrière is de Ombudsvrouw NPO nog steeds dankbaar: “Zonder SDM was de VVOJ nooit geworden wat de vereniging nu is”, aldus Smit, die beweert dat SDM “de ruggengraat van de journalistiek” zou versterken. Opvallende bewoordingen voor iemand die een dissidente omroep al meermaals op de vinger tikte wegens onwelgevallige meningen en zelfs zou overwegen die het zwijgen op te leggen. Linkse censuur, die geheel in de geest zou zijn van wie haar vorige functie betaalden. Over ‘democratie en media’ gesproken.

Rutte, stop de strijd tegen aardgas!
Petitie aan Mark Rutte, minister-president van Nederland
Het gasverbod leidt in de praktijk tot een aanslag op de vrijheid van de Nederlandse burger en diens heilig recht op privé-eigendom. Het behelst een ontoelaatbare dwang van de overheid op de huiseigenaar om van het gas af te gaan.

Allerlei elementaire rechten van de Nederlander worden opzij gezet om een ideologisch project door te kunnen zetten. D66-minister Ollongren ijvert zelfs voor het ‘recht’ van de overheid om onze huizen binnen te dringen teneinde ons van het gas af te dwingen.

Tal van deskundigen waarschuwen dat het gasverbod niet alleen tot kapitaalvernietiging en verarming van de bevolking leidt, maar ook vanuit een louter technisch oogpunt onhoudbaar is. Aardgas is goedkoop en schoon. Bovendien blijft het gasnet voor alle denkbare gassoorten een infrastructuur, die zijn waarde behoudt.

Het gasverbod van 2018 wordt nu al door 39 gemeenten in de wind geslagen: ze sluiten nieuwbouwwoningen gewoon aan op aardgas. De klimaatplannen van 2018 worden opgebroken door de realiteiten van 2021.

Teken daarom de petitie aan premier Rutte en verzoek hem beleefd maar dringend het gasverbod definitief terug te draaien, zodat vrijheid en privé-eigendom van de Nederlandse burger weer gegarandeerd zijn.

Teken de petitie:
Link: https://cultuurondervuur.nl/petities/teken/rutte-stop-de-strijd-tegen-aardgas?

Nog even dit: Alles is altijd gratis te lezen.
Wil je me steunen dan kan dat hier– te gek!
Klik link: https://www.whydonate.nl/fundraising/httpssoldaatvandewaarheidactieforumcom/nl

Ik wil graag dit werk door zetten maar het web onderhoud het kost het elk jaar weer meer.
De regering zal me niet steunen en aan reclame doe ik niet dus ik krijg geen ondersteuning voor het vertellen of delen van de waarheid! Zo kan ik nieuws blijven verspreiden!

Hielke Roos
Terug naar boven Ga naar beneden
https://soldaatvandewaarheid.actieforum.com
 
Nederlandse media financierde Extinction Rebellion
Terug naar boven 
Pagina 1 van 1
 Soortgelijke onderwerpen
-
» The Great Reset Docuseries Episode 1 and 2 plus nederlandse uitleg.
» De tentakels van het WEF reiken tot diep in de Nederlandse staat!
» Welke Nederlandse journalist is tegenwoordig nog te vertrouwen?
» Hoe Nederlandse activisten een invasief fraudedetectiealgoritme verboden kregen
» ‘Nederlandse regering medeplichtig aan genocide’ in de Oekraïene

Permissies van dit forum:Je mag reacties plaatsen in dit subforum
De Waarheid :: Net binnen gekomen-
Nieuw onderwerp plaatsen   ReagerenGa naar: