Ik werk samen met de vrije pers. Ik plaats soms een artikel (vertaal en copieer) dit omdat we weten dat onze berichten worden weggehaald of een van ons word geblokt. Op deze manier krijgt U misschien toch het artikel te lezen!
Het is niet mijn bedoeling om emoties op te wekken of sensatie te zoeken.
Ik handel vanuit mijn kennis en mijn geweten.
Ik kan niet anders dan eerlijk en gewetensvol de wereld informeren.
Let niet op de taal fouten ik heb geen scholing gehad.
Onderwerp: Pakistaanse premier zegt tegen de EU zijn wij uw slaven? di maa 08, 2022 6:21 am
De Pakistaanse premier werd gevraagd om Ruslands invasie van Oekraïne door de Europese Unie te veroordelen. De Pakistaanse premier Imran Khan is woedend nadat gezanten van lidstaten van de Europese Unie in Islamabad zijn land hadden gevraagd de Russische invasie van Oekraïne te veroordelen . “De EU-ambassadeurs hebben Pakistan geschreven met het verzoek om een anti-Russische verklaring af te geven. Ik vroeg de EU-ambassadeurs: 'Hebben jullie die brief ook naar India geschreven?'”, zei Khan tijdens een politieke demonstratie in Vehari District, Pakistan, zondag (6/3/2022), zoals gerapporteerd door Geo News .
"Toen India het internationaal recht in Kasjmir schond en de autonome status van Kasjmir introk, heeft iemand van jullie dan de banden met India verbroken, de handel stopgezet of kritiek geuit op (New Delhi)?"
Wat denk je dat we zijn? Zijn wij uw slaven? Moeten we doen wat jullie zeggen?" zei Khan. Vorige week woensdag (2/3/2022) riepen gezanten van 22 landen, waaronder lidstaten van de Europese Unie, Pakistan op om de resolutie van de Algemene Vergadering van de VN te steunen waarin de Russische invasie wordt veroordeeld en Moskou wordt verzocht de aanvallen te stoppen en zijn troepen uit Oekraïne terug te trekken.
"Als hoofden van de missies van de Islamitische Republiek Pakistan dringen we er bij Pakistan op aan zich bij ons aan te sluiten bij het veroordelen van de acties van Rusland", luidde de brief van de ambassadeurs, zoals gerapporteerd door Geo News .
Uit de uitslag van de stemming tegen de resolutie van de Algemene Vergadering van de VN van vorige week woensdag bleek dat 141 landen voor, 5 tegen en 35 onthoudingen waren. Pakistan nam het standpunt van onthouding in.
Rusland en Oekraïne op de rand van oorlog, Pakistaanse premier zal zelfs Poetin ontmoeten, wat is er aan de hand? De premier van Pakistan heeft deze week een ontmoeting met de Russische president Vladimir Poetin . Dat hebben de Pakistaanse autoriteiten dinsdag (22/2/2022) bekendgemaakt, te midden van de oorlogsdreiging tussen Rusland en Oekraïne .
Het Pakistaanse ministerie van Buitenlandse Zaken zei dat premier Imran Khan en een delegatie op hoog niveau op woensdag (23/2) in Rusland zullen aankomen voor een tweedaags officieel bezoek.
Pakistan en Rusland onderhouden vriendschappelijke betrekkingen die worden gekenmerkt door wederzijds respect , vertrouwen en convergentie van standpunten over verschillende internationale en regionale kwesties", aldus de verklaring .
"Poetin en Khan zullen het hele scala van bilaterale betrekkingen bekijken, inclusief energiesamenwerking, evenals regionale en internationale kwesties", voegde de verklaring eraan toe.
De bijeenkomst is gepland te midden van de oorlogsdreiging die massale slachtoffers, energietekorten in continentaal Europa en chaos over de hele wereld zou kunnen veroorzaken.
Op maandag (21/2) heeft Poetin Russische troepen ingezet in de separatistische regio's in Oost-Oekraïne, Donetsk en Luhansk. In het decreet van Poetin werd alleen vermeld dat de troepeninzet een 'vredeshandhavingsinspanning' was.
Het verklaarde verder dat Pakistan en Rusland van gedachten zullen wisselen over belangrijke regionale en internationale kwesties, waaronder islamofobie en de situatie in Afghanistan.
Er was echter geen sprake van de Oekraïense crisis. Khan zelf had eerder zijn verzet geuit tegen elke vorm van militair ingrijpen en zei dat alle problemen konden worden opgelost door middel van gesprekken en onderhandelingen.
Drone aanval In zijn toespraak zinspeelde Khan ook op de betrokkenheid van Pakistan bij de door het Westen gelanceerde War on Terror (WoT). Hij zei dat als hij toen aan de macht was, hij Pakistan niet bij de oorlog zou betrekken.
Ik wil graag dit werk door zetten maar het web onderhoud het kost het elk jaar weer meer. En de regering zal me niet steunen en aan reclame doe ik niet, dus ik krijg geen ondersteuning voor het vertellen of delen van de waarheid! Zo kan ik nieuws blijven verspreiden!
Hielke Roos
Pakistaanse premier zegt tegen de EU zijn wij uw slaven?