De waarheid: Syrische vluchtelingen salafisten en radicaal-soenniten die tegen Assad waren
Syrische burgeroorlog eerder bekend als de Opstand in Syrië, begon als een gewapende opstand en protesten van diverse groepen en fracties onder de bevolking van Syrië, zowel de zogenaamde democratische oppositie en achtergestelde verarmde provinciale soennieten als politieke islamisten, salafisten en andere radicaal-soennitische strijders. Deze groepen werden gesteund door de Nederlandse regering! Het verklaart ook de vele aggresieve Moskeen in Nederland.
De regering van de Syrische president Bashar al-Assad zette hard in om de gewapende opstanden van salafisten en radicaal-soenniten neer te slaan.
Volgens onderzoekers staan deze Syriërs ‘nog helemaal aan het begin van hun integratie’. want ze houden er extreme gedachten op na over vrouwen, homos, ander gelovigen en de democratie. Tot nu toe heeft ongeveer 12 procent van deze groep werk gevonden. Het gaat daarbij om kleine, flexibele banen in het onderste segment. Zeker 90 procent van alle vluchtelingen is nu nog bijstandsafhankelijk!
Wel lijken bijna alle Syriërs aan de slag te zijn met een Nederlandse taalcursus: maar vrijwel alle vluchtelingen volgen momenteel een cursus en vertoeven meer in de moskee dan dat ze de inburgering cursus volgen. Ze zeggen de taal moeilijk te vinden, pas 10 procent van hen heeft de inburgeringscursus gehaald.
VluchtDriekwart van alle vluchtelingen zegt dat ze tijdens hun reis slachtoffer zijn geworden van mishandeling, afpersing of schipbreuk er is nooit bewijs voor gevonden. Het gros van hen deed er een jaar over om hier te komen, een vijfde deel kwam overigens met het vliegtuig!
Ps : Vraag het maar aan de koerden!
Bron:
https://nl.wikipedia.org/wiki/Syrische_burgeroorlog