Bij het bevorderen van migratie is de VN uiterst inventief: dergelijke mechanismen worden “hervestiging”, “translocatie” of “gezinshereniging” genoemd. Het “Emergency Transit Mechanism” (EMTM) is nieuw sinds 2017.
Dit sinds het onderteken van het marrakesh verdrag moeten we ze nu ophalen.
Geen verplichtingen?
Hij ontkende dat er verplichtingen in verwerkt zijn – ‘het is niet bindend’ – anders dan die waaraan Nederland op grond van internationale verdragen toch al moet voldoen. ‘Het is een gezamenlijke agenda waarmee de internationale samenwerking op gebied van immigratie wordt versterkt. En het is een diplomatiek instrument.
Het tast de soevereiniteit dus wel aan.’Link:
https://www.elsevierweekblad.nl/nederland/achtergrond/2018/11/hugo-de-jonge-legt-pact-van-marrakesh-uit-659027/Herverdelingsvraagstuk
Naast het aanbieden van materiële steun werden er ook afspraken gemaakt om migranten eerlijk te verdelen over de lidstaten. Omdat Griekenland en Italië een relatief hoog aantal asielzoekers hadden vergeleken met andere EU-landen, is afgesproken om ongeveer 120.000 vluchtelingen die in Griekenland en Italië verbleven in de andere lidstaten onder te brengen.
Dus we zijn de klos en overgeleverd aan de EUHet geld van het zogenaamde klimaat en de pensioen pot gaat naar de volledige omvolkingDe relatie met derde landenDe EU wil partnerschappen met meer derde landen, en bestaande partnerschappen verdiepen. Dat gaat dan zowel om het stimuleren van de economische ontwikkeling van die landen, Daarnaast moeten legale asiel- en migratieprocedures makkelijker doorlopen kunnen worden
Link:
https://www.europa-nu.nl/id/vhcmelu5xgfm/europese_maatregelen_in_verband_met
Nog even dit: Alles is altijd gratis te lezen, ik ben 14 uur per dag bezig u te informeren.
Wil je me steunen dan kan dat hier– te gek!Klik link:
https://www.whydonate.nl/fundraising/httpssoldaatvandewaarheidactieforumcom/nlIk wil graag dit werk door zetten maar het web onderhoud het kost het elk jaar weer meer.
En Hugo zal me niet steunen dus ik krijg geen ondersteuning voor het vertellen van de waarheid!
Zo kan ik nieuws blijven verspreiden.
Hielke Roos